Nowości i zapowiedzi w ofercie Montis Polska! Coś do czyszczenia, coś do świecenia
W ofercie Montis pojawiają się kolejne produkty. Za ich pomocą niektórych z nich uda się Ci wywiać natrętne okruchy i paprochy spod klawiatury. Inne sprawdzą się przy pracy w ogrodzie, warsztacie, ale także podczas wyjazdu (na przykład na urlop czy wakacje). Poznaj nowe produkty marki Montis.
2023-05-12, 09:56

Nowości w ofercie Montis - już tu są!

Sprężone powietrze MT100 i MT045

Pod przyciskami klawiatury przybywa okruchów i kurzu? Pomijamy już estetykę czy kwestie zdrowotne, jest to zwyczajnie niewygodne dla pracy. Kłopotliwe może być też zakurzenie komputera czy na przykład drukarki. Chyba czas na małe porządki. I właśnie tutaj do akcji wchodzą biało-niebieskie puszki ze sprężonym powietrzem MT100 (600 ml) oraz MT045 (400 ml). Pomogą Ci one w oczyszczeniu zakamarków Twojej elektroniki, do których dotrą dzięki długiej, 15-centymetrowej rurce. Po czyszczeniu nie pozostanie żaden ślad. 

Sprawdź środki czyszczące w ofercie Montis

Profesjonalne przedłużacze bębnowe MT105-40, MT105-30 i MT105-20

Idealne do pracy w warsztacie, garażu, ale także ogrodzie, domu czy nawet biurze. Profesjonalne przedłużacze bębnowe MT015-40, MT105-30 i MT105-20 o długościach - odpowiednio - 40, 30 oraz 20 metrów mają cztery gniazda z przesłonami, bezpiecznik termiczny, a także ochronę na poziomie IP44. Nadają się więc także do użytku zewnętrznego. Napięcie znamionowe wynosi 230 V, a maksymalne obciążenie przy rozwiniętym przewodzie to 16 A /3680 W.

Sprawdź wszystkie przedłużacze elektryczne w ofercie Montis

Zapowiedzi w ofercie Montis - już niebawem!

Lampka kempingowa MT101

Na kempingu przydałoby się trochę więcej światła - do czytania, ogarniania w ciemności rzeczy czy sprawdzania lub szukania czegoś? Pomocą i oświetleniem posłuży lampka kempingowa MT101, która już wkrótce znajdzie się w ofercie Montis. Ma 40 diod LED SMD i świeci z mocą 475 lumenów, a temperatura barwowa wynosi 10560 K. 

Lampka pracuje dzięki wbudowanemu akumulatorowi 3600 mAh. Ładuje się przez port USB do 7 godzin, czas pracy może sięgać od 2 do nawet 49 godzin (wszystko jest zależne od mocy światła). Ponadto można ją także wykorzystać jako powerbank. To bardzo przydatna funkcja na wyjeździe, choć lampka MT101 sprawdzi się także w ogrodzie, warsztacie lub w domu, gdy nale zabraknie prądu.

Ma ochronę przed przypadkowym dotknięciem palcem (IP20), a także zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem albo temperaturą, przepięciem i zwarciem. 

Sprawdź wszystkie lampki i latarki w ofercie MontisTo nie wszystko!

W ofercie Montis pojawi się także m.in. ekranowany kabel koncentryczny 3C2V MT106. Zachęcamy do obserwowania strony Montis i sprawdzania nowości, a także tekstów poradnikowych na blogu.

Sprawdź katalog produktów Montis na rok 2023

KONTAKT / AUTOR
Klaudia Michalak
PR & Marketing Assistant
2moro
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.