Marka Braun w nowościach od LIDER Starachowice!
Już od maja możemy cieszyć się produktami marki Braun, które zagościły w ofercie hurtowni LIDER Starachowice.
2023-05-31, 13:56

O marce Braun

To niemiecka marka urządzeń klasy premium, która zaufanie buduje już od 90 lat istnienia na rynku. Przede wszystkim to firma stawiająca na jakość i kierująca się ideą wprowadzania innowacyjności do ludzkiego życia. Produkty marki Braun to urządzenia do pielęgnacji i usuwania włosów m.in. golarki, suszarki, trymery, ale również produkty powstałe z troski o zdrowie i życie. Wśród nich możemy wymienić: ciśnieniomierze, pulsoksymetry, czy termometry.

Jakie produkty marki Braun znajdziemy w ofercie LIDER Starachowice?

Produkty, które zostały wprowadzone do oferty możemy podzielić na 3 główne kategorie:

  • suszarki
  • lokówko-suszarki
  • prostownice 

Suszarka do włosów BRHD385E Braun

Posiada technologię jonową, która zapobiega puszeniu się włosów. Dodatkowo jest lekka i ergonomiczna. Dołączony koncentrator pomaga w szybkim tempie wysuszyć włosy, a dyfuzor pozwala na stylizację także kręconych włosów. System na podczerwień również wpływa na wydajne i szybkie suszenie.

Oprócz tego suszarka ta posiada 3 ustawienia temperatury oraz 2 prędkości nawiewu dla elastyczności suszenia i stylizacji. Profesjonalna opcja zimnego powietrza ułatwia utrwalenie stylizacji.

  

Sprawdź tutaj: https://bit.ly/Suszarka-BRHD385E-Braun 

Lokówko-suszarka BRAS720E Braun

Lokówko-suszarka od Braun została wyposażona w technologię IONTEC, generującą miliony jonów. Zapewnia ona większy połysk, zapobiega elektryzowaniu się włosów i nadaje im jedwabiste wykończenie. Moc 700W, 2 ustawienia temperatury oraz zimny nawiew zapewniają duże możliwości stylizacji i suszenia. Ząbki szczotki są jednolite, dzięki czemu nie wpływają negatywnie na strukturę włosa. Do zestawu dołączono 2 akcesoria do stylizacji – 1x duża okrągła szczotka (38 mm), 1x nasadka grzebieniowa.

Więcej tutaj: https://bit.ly/Lokówko-suszarka-BRAS720E-Braun 

Prostownica BRST710E Braun

Ten model prostownicy od Braun zapewnia najwyższą jakość, a także ochronę przed zniszczeniem włosów na skutek wysokiej temperatury. Wyposażona w technologię IONTEC przyczynia się do zdrowego wyglądu włosów. Generuje miliony aktywnych jonów, zapewnia większy połysk, bardziej podatne na układanie i jedwabiste włosy. Dodatkowo płytki ceramiczne NanoGlide płytki również wpływają na kondycję włosów, ponieważ są dla niej wyjątkowo delikatne i gładkie. Wyposażona w aż 15 poziomów temperatury (od 130°C do 200°C) zapewnia odpowiedni dobór parametrów do rodzaju włosów.

Sprawdź tutaj: https://bit.ly/Prostownica-BRST710E-Braun Zapraszamy także do zapoznania się z innymi produktami marki Braun w ofercie LIDER Starachowice.

KONTAKT / AUTOR
Klaudia Michalak
PR & Marketing Assistant
2moro
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.