Salter - brytyjski pionier produkujący wagi już w ofercie LIDER Starachowice!
Hurtownia LIDER powiększyła asortyment o kolejną markę. Tym razem dołączył do oferty brytyjski producent wag. Co ciekawego możemy znaleźć w nowościach?
2023-06-07, 08:07

Marka Salter

Salter to istniejący od 1760 roku producent, specjalizujący się w produkcji wag do codziennego użytku. To firma z historią, która na swoje dobre imię pracowała przez setki lat. Założona przez Richarda Saltera w Bilston, w Anglii, cieszy się popularnością m.in. w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, ale teraz może również podbić polski rynek. Dodatkowo producent ten gwarantuje aż do 15 lat gwarancji, co tylko świadczy o jakości wykonywanych produktów.

Jakie produkty marki Salter ma w swojej ofercie LIDER Starachowice?

Hurtownia LIDER wprowadziła do swojej oferty kolejną markę. Wśród produktów Salter znajdziemy:

  • wagi kuchenne -  4 różne, w tym waga z miską, a także waga-deska
  • waga łazienkowa 
  • waga bagażowa 

Waga kuchenna z miską 1089BKWHDR Salter

Waga kuchenna, która zapewnia precyzyjne pomiary, idealna nie tylko dla fanów gotowania. Wyposażona w miskę o pojemności 5 kg umożliwia sprawdzenie porcji wielu składników w dużej ilości. Jest bardzo praktyczna i sprawia, że gotowanie jest szybsze i prostsze. Model ten posiada również funkcję “zero”, dzięki której możliwe jest dodawanie kolejnych składników i każdorazowe zerowanie wagi, co daje możliwość odmierzania produktów, bez konieczności wyjmowania poprzednich, czy też mycia naczynia.

 

Więcej tutaj: https://bit.ly/Waga-kuchenna-z-miska-1089BKWHDR-Salter 

Waga łazienkowa 9128BK3R Salter

To urządzenie, pozwalające na zmierzenie wielu parametrów, nie tylko wagi. Z jej pomocą dostaniemy informację o składzie ciała, % tkanki tłuszczowej, wody czy wartości wskaźnika BMI. Gwarantuje zapamiętanie aż 8 użytkowników, dla których ponowny odczyt parametrów jest natychmiastowy po stanięciu na wadze. Ma smukły wygląd, który ułatwia przechowywanie i specjalne nóżki korygujące nierówności w podłodze.

Jej zakres to nawet 180 kg, będzie uniwersalna dla wielu członków rodziny.


Sprawdź teraz: https://bit.ly/Waga-lazienkowa-9128BK3R-Salter 

Waga bagażowa 9500BKDCTM Salter

To produkt, który powstał z myślą o podróżujących. Jeśli masz problem z pakowaniem, twój bagaż jest pełen i nie umiesz z niczego zrezygnować, waga pomoże ustalić czy zmieścisz się w wymaganym przedziale, co pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu na lotnisku, a tym bardziej dodatkowych opłat. 

Waga ta ma prostą obsługę i za pomocą jednego przycisku pozwala zważyć bagaż, wyświetlając ciężar na czytelnym wyświetlaczu LCD. Jest mała i kompaktowa, dzięki czemu możesz wziąć ją ze sobą i sprawdzić ile pamiątek możesz zabrać z powrotem!
 Więcej tutaj: https://bit.ly/Waga-bagazowa-9500BKDCTM-Salter 

KONTAKT / AUTOR
Klaudia Michalak
PR & Marketing Assistant
2moro
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.