5 powodów dla których warto wybrać urządzenia do włosów z funkcją jonizacji - Polecenia od sklepu XPro
Włosy często rozchylają łuski, a także naładowane są dodatnio. Dzięki zastosowaniu generatora ujemnych jonów w urządzeniach takich jak suszarki, prostownice, czy lokówki, jony te są neutralizowane, a dzięki temu łuska włosa domknięta.
2023-07-10, 11:37

Dlaczego warto wybrać urządzenia z jonizacją?

  • Minimalizowanie efektu elektryzowania włosów

 Dzięki neutralizacji jonów dodatnich, jonami ujemnymi, uciążliwy efekt elektryzowania włosów zostaje zniwelowany. Dzięki temu fryzura wygląda dobrze przez długi czas. 

  • Ochrona przed działaniem wysokiej temperatury 

Domknięcie łusek włosa powoduje, że są mniej narażone na działanie wysokich temperatur. Tworzy to swego rodzaju tarczę, dzięki której temperatura ma mniejszy wpływ na kondycję włosów.

  • Poprawa wyglądu włosów, nadanie im blasku 

Domknięcie łusek włosa, a także brak elektryzowania, powoduje że włosy wyglądają dużo lepiej, są gładkie, nie odstają, tworzą piękną taflę z połyskiem.

  • Zapobieganie puszeniu, przesuszeniu i łamliwości 

Stosowanie wysokich temperatur, gdy łuski włosa są otwarte, wiąże się narażeniem na ich przesuszenie. Dzięki jonizacji problem ten jest zminimalizowany, ponieważ włosy nie są tak narażone na wysoką temperaturę. W konsekwencji zapobiega to suchości i łamliwości, a także puszeniu włosów.

  • Ułatwione rozczesywanie

Dzięki temu, że jonizacja zamyka łuski i wygładza włosy, a także zapobiega przesuszaniu, są one w lepszej kondycji i nie plączą się tak jakby to miało miejsce w przypadku bardziej zniszczonych pasm. Polecane produkty do stylizacji włosów z funkcją jonizacji:

  • Suszarka BabylissPro Excess BAB6990IE

Suszarka o mocy 2600 W wyposażona została w generator, który emituje miliony ujemnych jonów zmniejszając tym samym ładunek elektrostatyczny na powierzchni włosa. Dzięki tej technologii włosy są gładkie, lśniące a także łatwiejsze w rozczesywaniu.

Więcej o suszarce BabylissPro Excess BAB6990IE: https://xprosklep.pl/product/suszarka-do-wlosow-babylisspro-excess-bab6990ie/

  • Lokówko-suszarka obrotowa BabylissPro BAB2770E

Wyposażona nie tylko w generator ujemnych jonów, ale również w dwa poziomy regulacji temperatury, chłodny nawiew i dwa kierunki obrotu, pozwala osiągnąć efekt zarówno wymodelowanych, lśniących włosów, jak i gładkich loków.

 

Sprawdź BabylissPro BAB2770E: https://xprosklep.pl/product/lokowko-suszarka-obrotowa-babylisspro-bab2770e/ 

  • Prostownica BabylissPro BAB3000EPE

Dzięki prostownicy z funkcją jonizacji można osiągnąć nie tylko proste i wygładzone włosy, ale również loki bez efektu puszenia. 5-stopniowa cyfrowa regulacja temperatury (150-230°C) pozwala odpowiednio dostosować ten parametr do rodzaju włosów.

Dowiedz się więcej: https://xprosklep.pl/product/prostownica-babylisspro-bab3000epe/ 

KONTAKT / AUTOR
Klaudia Michalak
PR & Marketing Assistant
2moro
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.