LIDER zmienia się dla swoich klientów biznesowych
LIDER nieustannie się rozwija i zmienia, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów - zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Dla nich właśnie przygotowanych zostało kilka nowości, którymi firma chce się dzisiaj podzielić. Umożliwią one bycie na bieżąco z ofertą i okazjami, a także pomogą w działaniach związanych z B2B.
2023-10-25, 15:25

Szybki zapis do newslettera za pomocą przycisku na stronie głównej

LIDER zachęca do zapisu do przeznaczonego dla klientów biznesowych newslettera, dzięki któremu żadne nowości, promocje, okazje lub ważne informacje nie umkną uwadze. Zapisać można się w sposób bardzo prosty i szybki. Wystarczy kliknąć zielony przycisk. A jeżeli z jakichś powodów klienci uznają, że chcą zrezygnować z subskrypcji, mogą się w bardzo łatwy sposób z newslettera wypisać.

Nowa odsłona strefy B2B

Do newslettera można zapisać się również po kliknięciu w znajdujący się w górnej części przycisk “Rejestracja B2B”. Zaraz obok można znaleźć odnowioną Strefę B2B. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu można w niej sprawdzać dostępność i ceny towaru oraz dokonywać zamówień. A także przeglądać faktury czy dołączać swoje listy przewozowe, jeżeli klientowi zależy na tym, by paczka została wysłana w jego imieniu. 

Odwiedź stronę główną, sprawdź i skorzystaj z nowości oferowanych przez hurtownię LIDER

KONTAKT / AUTOR
Klaudia Michalak
PR & Marketing Assistant
2moro
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.