Praktyczne prezenty dla kochanych seniorów. Weekendowa oferta hurtowa na Dzień Babci i Dziadka
Już w najbliższą niedzielę przypada Dzień Babci, a w poniedziałek - Dzień Dziadka. Z tej okazji LIDER Starachowice, dystrybutor takich marek, jak BROCK, MPM, BabylissPro czy Braun, proponuje użyteczne technologiczne prezenty.
2024-01-19, 13:05

W dniach 19-21 stycznia wybrane produkty z kategorii AGD przeznaczone do higieny i pielęgnacji oraz używania w kuchni są dostępne w super cenach.

Wyjątkowe prezenty dla babć i dziadków

Rozmaite mogą być upominki, które można podarować babciom oraz dziadkom. LIDER proponuje, by obok tradycyjnych kwiatów, kawy czy bombonierki, sprezentować urządzenia AGD. Będą one na co dzień służyły pomocą i pomogą w różnych sytuacjach. To między innymi:

    • głowicowa golarka męska BROCK BMS2001BK - z potrójnymi głowicami, wysuwanym trymerem do brody oraz podwójnym trybem pływającym i możliwością pracy na sucho i na mokro - umożliwia na doskonałe i wygodne skrócenie zarostu;
    • blender ręczny MPM MBL-18/C - o mocy 2000 W i z dwoma stopniami regulacji - w sam raz dla miłośniczki lub miłośnika gotowania, idealny do przygotowywania zup czy koktajli;
    • lokosuszarka do włosów MPM HB-810 - z dwoma stopniami regulacji nadmuchu ciepłego powietrza i obrotowa, zdejmowaną szczotką - idealną do codziennej pielęgnacji włosów, w domu i w podróży;
    • suszarka do włosów Braun BRHD130E - z system grzania na podczerwień dla wydajnego i szybkiego suszenia oraz składaną rączką - w sam raz do zabierania na rozmaite wyjazdy.

KONTAKT / AUTOR
Barbara Trepka
PR & Marketing Manager
2moro
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.