Nowa energia w Twojej kuchni z kombiwarem i blenderami kielichowymi
Nowy rok to często nowe wyzwania, ale także okazja do odkrywania nowych wrażeń i doświadczeń - także kuchennych. W przygotowaniu różnych potraw i napojów pomogą urządzenia AGD marki BROCK, które wprowadziła do swojej oferty firma LIDER Starachowice.
2024-01-29, 10:00

Szybciej niż w piekarniku dzięki kombiwarowi

Kombiwar HO 1701 WH to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego piekarnika, od którego jest nawet pięć razy szybszy. Pozwala na przygotowywanie różnych potraw z wykorzystaniem technologii konwekcyjnej. Polega ona na wytworzeniu przez grzałkę (elektryczną lub - tak jak w tym wypadku - bardziej nowoczesną, halogenową) ciepła, które jest następnie równomiernie rozprowadzone po całym naczyniu. Posiłki przygotowywane w ten sposób, bez oleju i tłuszczu, są zdrowsze. Kombiwar umożliwia również rozmrażanie produktów spożywczych.

Kombiwar konwekcyjny halogenowy Brock nowości

Urządzenie wyposażone jest w szklany pojemnik, odporny na wysoką temperaturę, którego pojemność można zwiększyć z 12 do 17 litrów. Ma również pokrętło timera oraz szeroką funkcję kontroli temperatury.

Smoothies i kruszenie lodu w blenderach kielichowych

Zasilane mocą 500 W blendery BL 1501 WH (z podstawą z tworzywa sztucznego) i BL 1502 SS (z podstawą ze stali nierdzewnej) to idealne narzędzia kuchenne do przygotowywania zdrowych soków, kremowych smoothies i orzeźwiających koktajli czy rozmaitych deserów. Sprawnie radzą sobie także z kruszeniem lodu, rozdrabnianiem warzyw i owoców, ziół, a nawet orzechów i pestek.

BL 1501 WH blender kielichowy BROCK Polska nowości

Dzięki kielichowi  o pojemności 1,5 litra można przygotować większe ilości potraw, idealne zarówno dla rodziny, jak i na imprezę.  Producent zwraca uwagę na łatwość czyszczenia obu modeli za pomocą funkcji PLUS (służącej do intensywnego mieszania). 

BL 1502 SS blender kielichowy BROCK Polska nowości

Dystrybutor marki BROCK - firma LIDER Starachowice - wierzy, że oferowane nowe urządzenia AGD przydadzą się zarówno doświadczonym, jak i początkującym miłośnikom sztuki kuchennej.  

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich urządzeń kuchennych marki BROCK

KONTAKT / AUTOR
Klaudia Michalak
PR & Marketing Assistant
2moro
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.