Lider Starachowice
Witamy w biurze prasowym hurtowni elektronicznej.
Nowości i zapowiedzi w ofercie Montis Polska! Coś do czyszczenia, coś do świecenia
W ofercie Montis pojawiają się kolejne produkty. Za ich pomocą niektórych z nich uda się Ci wywiać natrętne okruchy i paprochy spod klawiatury. Inne sprawdzą się przy pracy w ogrodzie, warsztacie, ale także podczas wyjazdu (na przykład na urlop czy wakacje). Poznaj nowe produkty marki Montis.
Montis
2023-05-12, 09:56
Darmowa dostawa do końca maja!
Sklep XPro z profesjonalnymi narzędziami i urządzeniami do stylizacji włosów marki BaByliss Pro ogłasza darmową dostawę na produkty przy zamówieniach za min. 150 zł! Skorzystaj i ciesz się z ceny obniżonej o koszt wysyłki.
2023-04-26, 15:29
Targi branżowe AGD/RTV firmy Lider Hurt Bogdan Maciąg Sp. K ze Starachowic
15-16 kwietnia odbyły się wyjątkowe Targi Branżowe AGD-RTV, zorganizowane przez firmę Lider Hurt Bogdan Maciąg Sp.K. Starachowice. Targi miały na celu zwrócenie uwagi na marki, których firma Lider Hurt jest dystrybutorem.
2023-04-19, 13:22
Ile kosztuje naładowanie telefonu i dlaczego nie warto zostawiać ładowarki w gniazdku?
Rachunków nie lubi płacić chyba nikt, szczególnie jeśli są wysokie. A urządzenia elektryczne, które stały się ważnym elementem naszej codzienności, potrafią sprawić, że kwoty będą naprawdę spore. Jak wygląda sprawa ze zużyciem prądu przy ładowaniu smartfona? Ile kosztuje ładowanie telefonu i czy mamy się tutaj czym martwić?
Montis
2023-04-14, 13:44
Z myślą o tych, którzy kochają włosy - XPro sklep
Sklep XPro powstał z myślą aby oferować produkty najwyższej jakości przeznaczone zarówno do domu jak i do salonów fryzjerskich oraz barberskich. XPro wspiera tych, którzy na co dzień dbają i pielęgnują włosy, pozwalając na osiągnięcie maksymalnych efektów przy mniejszym nakładzie energii.
Babyliss
2023-04-14, 09:17
Latarka czołowa i jej pięć nieoczywistych zastosowań
Czy latarka czołowa to sprzęt, który przyda się tylko podczas wycieczek w góry, do łażenia po grotach albo do jakichś przydomowych napraw? A co powiesz na to, by przyjrzeć się nieco mniej typowym zastosowaniem tego akcesorium? Oto pięć nieoczywistych pomysłów na wykorzystanie latarki czołowej.
Montis
2023-03-10, 09:28
Konkurs z suszarką o wartości 600 zł!
Sklep z profesjonalnymi akcesoriami do włosów xprosklep.pl przygotował konkurs z suszarką o wartości blisko 600 zł!
Babyliss
2023-02-23, 13:19
Sklep xprosklep.pl dla profesjonalistów od włosów.
Stworzony dla barberów, fryzjerów oraz stylistów włosów.
Babyliss
2023-02-14, 11:49
Elektronika z górnej półki - marka Montis podbija rynek
Marka Montis, która powstała w 2019 r. podbija polski rynek. Powstała ona w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysokiej jakości elektronikę. Podążając za wymaganiami klientów, marka stara się dostarczać wyselekcjonowane produkty elektryczne oraz elektroniczne jak najwyższej jakości, stale dążąc do poprawy komfortu i wygody użytkowania.
Montis
2023-01-25, 15:02
12
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.